Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 29 listopada 2022 napisz DONOS@

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

 

3 września o godz.9.00 w hali sportowej odbyła się uroczystość inaugurująca  rok szkolny 2018/2019, która zamyka pewien etap edukacji. Z dniem 1 września 2019r.  po gimnazjum pozostaną tylko wspomnienia.

Ostatnie  rozpoczęcie roku szkolnego,  w którym uczestniczyli nauczyciele, rodzice

i uczniowie, rozpoczęło się od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie gimnazjaliści w montażu słowno- muzycznym przybliżyli zebranym wydarzenia z września 1939r., kiedy polskie dzieci zamiast dzwonka usłyszały huk armat, świst pocisków, wybuchy bomb, złożyli hołd wszystkim, którzy walczyli o niepodległość kraju. Uczniowie zapewnili , że pamięć tamtych  lat jest wciąż żywa, ten czas bowiem przyniósł ludziom śmierć, głód, upokorzenia, niewolę oraz niewyobrażalne cierpienia i zniszczenie dorobku wielu pokoleń.

Po  montażu słowno- muzycznym   prowadzący przekazali głos Pani Dyrektor – W.  Masłowskiej, która w swoim przemówieniu życzyła młodzieży, aby  ostatni rok w tej szkole był nie tylko źródłem ciężkiej pracy, ale również przyjemnością i zabawą.

Uroczystość inauguracyjna zakończyła się pierwszym  dzwonkiem i rozejściem się do klas celem spotkania z wychowawcami.

W.Pezda

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 10 września 2018 08:36
Data ostatniej edycji: pon, 10 września 2018 08:38:45

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę