Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rajd edukacyjny

19 września uczniowie naszej szkoły po raz kolejny uczestniczyli  w rajdzie edukacyjnym, którego gospodarzami było Nadleśnictwo w Nowogrodzie. Tym razem pracownicy tejże instytucji, wykorzystując istniejącą infrastrukturę edukacyjną, przeprowadzili młodzież naszej placówki po ścieżkach edukacyjnych,  przekazali gimnazjalistom wiedzę na temat zrównoważonej gospodarki leśnej. Opowiedzieli  o działaniach  przyczyniających  się do zachowania trwałości lasu, o walce z zaśmiecaniem  środowiska naturalnego. Niewątpliwie ciekawym tematem dla uczniów były informacje na temat żywotności lasu i zdrowotnym działaniu  leśnych roślin.
Uwieńczeniem edukacyjnej wędrówki było ognisko przygotowane przez pracowników Nadleśnictwa, przy którym można było upiec kiełbaski, porozmawiać o pracy leśnika.
Zajęcia na terenie Nadleśnictwa  pozwoliły młodzieży poszerzyć wiedzę przyrodniczo- leśną i napawać się świeżym powietrzem.

W.Pezda

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 03 października 2018 08:28
Data ostatniej edycji: cz, 04 października 2018 12:46:32

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę