Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

Jasełka Bożonarodzeniowe 2018

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele pięknych tradycji i zwyczajów. 20 grudnia uczniowie Publicznego Gimnazjum im Rodziny Lutosławskich w Łomży obejrzeli przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Wśród nocnej ciszy ”. W role wcielili się uczniowie wszystkich klas trzecich, którzy budowali postaci sceniczne, doskonale operując głosem i mimiką. Wyobraźnię widzów pobudziła także ciekawa scenografia i atrakcyjne kostiumy. Przedstawienie wzbogacił taniec naszych koleżanek oraz muzyka towarzysząca akcji, która nie tylko wzmagała napięcie, ale także kształtowała nastrój.

Uroku inscenizacji dodały kolędy i pastorałki w wykonaniu solistek i chóru, które napełniły wszystkich świąteczną radością. Na koniec do wspólnego kolędowania włączyli się wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz goście. Spektakl okazał się niezwykle wzruszający, a gromkie brawa świadczyły o uznaniu publiczności dla młodych aktorów. Po występie głos zabrała dyrektor szkoły Pani mgr Wiesława Masłowska oraz  w imieniu Pana wójta Piotra Kłysa wystąpiła Pani sekretarz Dorota Pazik , która złożyła wszystkim świąteczne życzenia. Dzień wcześniej odbyły się w salach lekcyjnych uroczyste spotkania opłatkowe uczniów z wychowawcami. Koordynatorami przedsięwzięcia byli: Małgorzata Chodnicka , ks. Andrzej Popielski. Podczas przedstawienia zdjęcia wykonywała Pani Magdalena Rakowska- Grochowska , a nagrywaniem całego spotkania kolędowego zajmował się Piotr Drozdowski.

 

Opracowały : Amelia Zaorska, Milena Wierzbowska. J

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 16 stycznia 2019 11:55
Data ostatniej edycji: śr, 16 stycznia 2019 12:05:31

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę