sobota, 10 grudnia 2016 napisz DONOS@

HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ DODATKOWYCH W I PÓŁROCZU 2016/2017

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Termin realizacji

1.

Sylwia Kukowska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl.II

piątek 8 godz.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j. polskiego dla kl.III

środa 8 godz.

2.

Maria Zaremba

praca z uczniem zdolnym

poniedziałek 8 godz.

zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

środa 7 godz.

3.

Wioleta Radomska

zajęcia rozszerzające z geografii

środa 8 godz.

4.

Dorota Karwowska

zajęcia dydaktyczno wyrównawcze z matematyki kl. II

wtorek 8 godz.

zajęcia dydaktyczno rozszerzające z matematyki kl. II

środa 8 godz. co 2 tydzień

zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z matematyki

środa 8 godz. co 2 tydzień

5.

Bożena Barwikowska

zajęcia rozszerzające dla klas III

czwartek 7 godz.

6.

Elżbieta Marszał

zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego dla klas III z historii i wos

wtorek 8 godz.

(od października)

zajęcia rozszerzające z historii

piątek 8 godz.

7.

Małgorzata Nasiadko

zajęcia dydaktyczno-wychowawcze / zajęcia rozszerzające

czwartek 8 godz.

poniedziałek 8 godz.

8.

Dorota Daniszewska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. III

poniedziałek 8 godz.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla kl. III

czwartek 8 godz.

9.

Marek Grzymała

koło informatyczne

poniedziałek 8 godz.

10.

Michał Leszak

zajęcia dodatkowe z biologii

poniedziałek 8 godz.

11.

Izabela Cywińska

zajęcia sportowe

wtorek 7-8 godz.

12.

Magdalena Rakowska-Grochowska

zajęcia wyrównawcze z j. ang. dla

kl. III

wtorek 6 godz.

zajęcia rozszerzające z j. ang. dla

kl. III

wtorek 7 godz.

13.

Krzysztof Rychter

zajęcia sportowe fitness

poniedziałek 7 godz.

czwartek 8 godz.

14.

Radosław Jemielity

zajęcia rekreacyjno sportowe

poniedziałek 7-8 godz.

15.

Monika Rong

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z PPD

środa 8 godz.

zajęcia rozszerzające

poniedziałek 8 godz.

16.

Wanda Pezda

zajęcia dydaktyczno wyrównawcze

poniedziałek 7 godz.

poniedziałek 8 godz.

17.

Justyna Czerwonko

zajęcia wokalne

wtorek 8 godz.

18.

Iwona Kulka

zajęcia rozszerzające

i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego z j. niemieckiego

poniedziałek 7-8 godz.

19.

Andrzej Rogiński

zajęcia sportowo-rekreacyjne tenis stołowy, szachy

czwartek 7, 8 godz.

piątek 7 godz.

20.

Patrycja Bieniek

zajęcia wyrównawcze dla klas II

czwartek 7 godz.

21.

Maria Michalska

warsztaty gitarowe

piątek 8 godz.

klub ALF-SKC

wtorek 7-8 godz.

22.

Ewa Szymańska

koło profilaktyczne

wtorek 7-8godz.

23.

Beata Sobolewska

koło teatralne „Iskierka”

wtorek 8 godz.

24.

Anna Dębowska

koło z fizyki

środa 8 godz.

25.

ks. Paweł Szabłowski

koło liturgiczno-biblijne

środa 8 godz.

26.

Monika  Chmielewska

Szkoła Humanitarna

Środa 8 godz.

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 15 września 2016 14:11
Data ostatniej edycji: 2016-10-11 15:58:01

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0