Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@
******************************************************************

HALLOWEEN 2011 - DYSKOTEKA

 

W czwartek, 17 listopada uczniowie naszego gimnazjum mogli się zrelaksować i pobawić na dyskotece Halloweenowej zorganizowanej przez członków Samorządu Uczniowskiego działających pod opieką p. Małgorzaty Nasiadko, przy współpracy z p. Magdaleną Rakowską i p. Agnieszką Wawrzyńczyk.

Muzyka i światła były atrakcją zapewnioną przez DJ - Marcina Urbanowskiego. W czasie zabawy można było podziwiać bardzo pomysłowe przebrania  Halloweenowe uczniów, którzy wzięli udział w konkursie foto na najciekawszy kostium. Wszyscy świetnie się bawili.

Konkurs rozstrzygniemy w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Zdjęcia uczestników konkursu można obejrzeć poniżej, a także w szkolnej gablocie. Głosy uczniów i nauczycieli zbiorą członkowie samorządu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 19 grudnia na stronie gimnazjum oraz w szkolnej GIMZETCE.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 30 listopada 2011 20:04
Data ostatniej edycji: cz, 29 stycznia 2015 12:49:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę