sobota, 03 grudnia 2016 napisz DONOS@

ZAJĘCIA DODATKOWE DLA UCZNIÓW W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

 

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Nazwa zajęć

Termin realizacji

1.

Izabela Cywińska

piłka siatkowa

środa - 7 godz.

środa – 8 godz.

2.

Elżbieta Marszał

zajęcia wyrównawcze z historii

środa – 8 godz. lekcyjna

zajęcia rozszerzające z historii

czwartek – 8 godz. lekcyjna

3.

Wanda Pezda

zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego

poniedziałek – 8 godz. lekcyjna

zajęcia wyrównawcze

z j. polskiego

wtorek– 8 godz. lekcyjna

4.

Dorota Daniszewska

zajęcia

dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

czwartek – 7 godz. lekcyjna

czwartek – 8 godz. lekcyjna

5.

Sylwia Kukowska

zajęcia dydaktyczno-wychowawcze

z j. polskiego

poniedziałek – 8 godz.

czwartek – 7 godz.

6.

Dorota Karwowska

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

z matematyki

wtorek – 7 godz.

wtorek – 8 godz.

7.

Wioleta Radomska

zajęcia rozszerzające z geografii

środa – 8 godz.

zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek - 8  godz.

8.

Bożena Barwikowska

zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

środa – 8 godz.

zajęcia rozszerzające z chemii

piątek – 8 godz.

9.

Magdalena Rakowska-Grochowska

zajęcia rozszerzające

z j. angielskiego dla klas I

wtorek  - 7 godz.

zajęcia rozszerzające

z j. angielskiego dla klas III

poniedziałek – 7 godz.

10.

Marek Grzymała

koło informatyczne

wtorki od 14.30

(2 godz. lekcyjne)

11.

Monika Rong

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek – 7 godz.

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek – 8 godz.

12.

Ewa Szymańska

koło profilaktyczne

środa – 7 godz.

czwartek – 8 godz.

13.

Radosław Jemielity

zajęcia rekreacyjno-sportowe

wtorek – 7 godz.

wtorek - 8 godz.

14.

Michał Leszak

zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

poniedziałek – 8 godz.

zajęcia rozszerzające z biologii

wtorek – 8 godz.

15.

Maria Zaremba

zajęcia rozszerzające –

praca z uczniem zdolnym

czwartek – 8 godz.

koło historyczne - zajęcia przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego

piątek – 8 godz.

16.

Iwona Kulka

zajęcia rozszerzające

poniedziałek – 8 godz.

zajęcia wyrównawcze

czwartek – 8 godz.

17.

Andrzej Rogiński

tenis stołowy,

gry zespołowe

wtorek – 8 godz.

czwartek – 8 godz.

18.

Maria Michalska

szkolne koło „Caritas”

poniedziałek – 8 godz.

wtorek – 8 godz.

19.

Małgorzata Nasiadko

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

czwartek – 8 godz.

zajęcia rozszerzające

środa – 8 godz.

20.

ks. Waldemar Górski

koło liturgiczno – muzyczne

wtorek – 8 godz.

21.

Marek Uliński

zajęcia wyrównawcze z fizyki

wtorek – 8 godz.

piątek – 8 godz.

22.

Krzysztof  Rychter

zajęcia rekreacyjno-sportowe

środa – 8 godz.

zajęcia fitness

czwartek – 8 godz.

23.

Beata Sobolewska

koło teatralne „ISKIERKA”

środa i piątek – 8 godz.

24.

Izabela Choińska

zajęcia rozszerzające z jęz. polskiego

czwartek – 8 godz.

piątek – 8 godz.

25.

Małgorzata Chodnicka

zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

poniedziałek – 8 godz.

zajęcia rozszerzające z języka angielskiego

piątek – 8 godz.

26.

Justyna Czerwonko

zajęcia wokalne - chór

wtorek – 8 godz.

środa – 8 godz.

27.

Joanna  Rogowska

koło z j. niemieckiego

poniedziałek – 1 godz.

28.

Monika Chmielewska

koło z j. niemieckiego

wtorek – 8 godz.

czwartek – 8 godz.

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 26 września 2014 16:58
Data ostatniej edycji: 2016-09-15 14:11:33

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0