Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 maja 2024 napisz DONOS@
******************************************************************

BAL CHARYTATYWNY

 

V DIECEZJALNYM BALU CHARYTATYWNYM SZKOLNYCH KÓŁ CARITAS

 

W dniu 25 stycznia 2012 r. uczniowie naszego Gimnazjum brali udział w V Diecezjalnym Balu Charytatywnym Szkolnych Kół Caritas, podczas którego zostały zebrane zabawki oraz przybory szkolne dla dzieci przebywających w placówkach leczniczych Diecezji Łomżyńskiej w ramach XX Światowego Dnia Chorego, który w tym roku będzie przebiegał pod hasłem:

 

„Wstań, idź, twoja wiara cię uzdrowiła” (Łk 17,19).

 

Bal rozpoczął się od uroczystego przywitania przez Dyrektora Zespołu Szkół Mechanicznych wszystkich przybyłych uczestników, a następnie został odczytany List Papieża Benedykta XVI z okazji XX Światowego Dnia Chorego. Po uroczystym wstępie wszyscy uczestnicy Balu przystąpili do Uroczystego Poloneza, a w pierwszej parze w stroju z epoki tańczył ks. Dyrektor Caritas Diecezji Łomżyńskiej - Andrzej Mikucki. Pod koniec spotkania członkowie Szkolnych Kół Caritas otrzymali podziękowania i Dyplomy za włączenie się do  tegorocznej akcji  charytatywnej „Bożonarodzeniowy dar Serca”. Czas upłynął nam bardzo szybko na miłej zabawie, spotkaniach z kolegami i koleżankami z innych Kół z naszej Diecezji.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 31 stycznia 2012 09:21
Data ostatniej edycji: cz, 29 stycznia 2015 12:49:07

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę