Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 20 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Pupile WETY

 

11. raz Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży obchodził święto szkoły połączone z festynem nazwanym "Pupile WETY", którego celem jest organizacja pomocy zwierzętom - tym dużym, jak i małym. Dzięki tej uroczystości, oprócz pierwotnego celu, realizowane są też inne
- wychowanie dzieci i młodzieży w szacunku do słabszych istot, jakim w dzisiejszym świecie są zależne od ludzi zwierzęta. W tym roku szkolnym uczniowie klasy 3 A pod opieką ks. Andrzeja Popielskiego
i p. Małgorzaty Chodnickiej, którym los zwierząt nie jest obojętny, mieli przyjemność uczestniczyć
w festynie. Podczas tegorocznych uroczystości jak zwykle działo się bardzo dużo.  Największą atrakcją dla naszych uczniów było niewątpliwie „Małe ZOO” a w nim: krocionóg, legwan, jaszczurki, węże oraz pająki (nawet te jadowite ;) Uczniowie wykazali się ogromną odwagą biorąc zwierzęta na ręce.

 

p. Małgorzata Chodnicka

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 04 października 2018 12:36
Data ostatniej edycji: cz, 04 października 2018 12:39:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę