Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 29 maja 2023 napisz DONOS@

Dzień Nauczyciela 2018

12 października 2018 świętowaliśmy w naszym gimnazjum Dzień Nauczyciela. Z  tej okazji odbyła się uroczysta akademia. Uczestniczyli w niej nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście, wśród których był p. Tomasz Tyszka- Dyrektor Zarządu Ekonomicznego Szkół Gminy Łomża.
Młodzież, pod kierunkiem p. M. Chodnickiej  i p. W. Pezdy, przygotowała program artystyczny, w którym  dyrekcji, nauczycielom  i pracownikom szkoły  przekazała wyrazy szacunku i  wdzięczności za  wykonywaną pracę. Po części artystycznej głos zabrała Pani  Dyrektor - W. Masłowska. Podziękowała wszystkim pracownikom za sumienność i rzetelność
w wykonywaniu swoich obowiązków, za trud włożony w edukację i wychowanie młodzieży. Wręczyła nagrody Dyrektora tym,   którzy w sposób szczególny wyróżnili się w ubiegłym roku szkolnym.
Głos zabrał również p. Tomasz Tyszka, który w imieniu własnym i p. Wójta Gminy Łomża złożył pracownikom szkoły serdeczne życzenia i wręczył nagrody Wójta.
Do życzeń dołączyła się p. Beata Chełstowska - Przewodnicząca Rady Rodziców i życzyła pracownikom szkoły cierpliwości, wytrwałości, sukcesów w życiu zawodowym  i prywatnym.
Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole miał bardzo uroczysty charakter. Nasi uczniowie oprócz serdecznych życzeń zdrowia i cierpliwości, sukcesów w pracy i odporności na niepowodzenia, pomyślności w życiu osobistym i satysfakcji z własnych dokonań, podarowali nauczycielom czekoladki i symboliczny kwiatek.

W. Pezda

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 22 października 2018 10:48
Data ostatniej edycji: pon, 22 października 2018 11:46:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę