Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Rekolekcje 2019

W tym roku czas Szkolnych Rekolekcji Wielkopostnych za nami. Tegoroczne rozważania dla uczniów naszej Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży prowadził ks. Waldemar Górski, który jest nam dobrze znany ponieważ uczył w wcześniejszych latach w naszej społeczności.
Pierwszego dnia zastanawialiśmy się razem z Nim nad tym, po co są i czemu służą rekolekcje. Drugi dzień poświęcony był myśli - Jak mądrze wybierać w życiu?  Ksiądz Rekolekcjonista  bardzo szybko zdobył sympatię uczniów naszej Szkoły, treści które prezentował były ciekawe, poparte przykładami z życia.  Był to czas refleksji nad własnym życiem, słuchaniem Słowa Bożego oraz czas śpiewu i radości. W snuciu refleksji towarzyszyła Ks. Waldemarowi młodzież z parafii św. Andrzeja Boboli z Łomży i SP z Podgórza. Razem się modliliśmy, śpiewaliśmy, po prostu byliśmy ze sobą, tworząc niepowtarzalną atmosferę i wspólnotę serc. Na zakończenie rekolekcji, młodzież naszej szkoły podziękowała naszym gościom, a także złożyliśmy sobie nawzajem życzenia wielkanocne.

 

Opr. Ks. Andrzej Popielski

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 16 kwietnia 2019 08:24
Data ostatniej edycji: wt, 16 kwietnia 2019 08:29:47

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę