Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 22 czerwca 2024 napisz DONOS@

Konkurs plastyczno – fotograficzny „Zawód Przyszłości”

Nasz szkoła kolejny rok uczestniczy w projekcie  „Dobry zawód – fajne życie – popularyzacja kształcenia zawodowego w województwie podlaskim”. Głównym celem Projektu jest popularyzacja kształcenia zawodowego, zarówno wśród młodzieży szkół gimnazjalnych, jak i ich rodziców, którzy odgrywają kluczową rolę w planowaniu ścieżki edukacji swoich dzieci. Zadaniem Projektu jest ukazanie walorów i możliwości, ale głównie korzyści, jakie mogą osiągnąć młodzi ludzie, wybierając dalszą edukację prowadzącą do uzyskania uprawnień do pracy w określonym zawodzie i na konkretnym stanowisku.
W ramach projektu został zorganizowany konkurs plastyczno – fotograficzny „Zawód Przyszłości”. Konkurs realizowany był w dwóch etapach:


• I etap –  subregionalny – komisja konkursowa wybrała najlepsze prace w dwóch kategoriach PLAKAT / ZDJĘCIE z każdego  subregionu (białostockiego, bielskiego, łomżyńskiego oraz suwalskiego), które przeszły do kolejnego etapu. Wśród uczniów naszej szkoły to Patrycja Pietraszewska i Sebastian Kania zakwalifikowali się do kolejnego etapu.


• II etap – wojewódzki – komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców I, II i III miejsca w kategorii PLAKAT oraz I,II,III miejsca w kategorii ZDJĘCIE oraz wyróżniła dodatkowo najlepsze prace do 10 miejsca. Zdjęcie wykonane przez uczennicę klasy III B - Patrycję Pietraszewską zostało najlepiej ocenione spośród uczniów naszego gimnazjum. Uczennica za wyróżnienie otrzymała 100 zł., bon do EMPIK-u owartości 100 zł., pendrive oraz gadżety: smycz, worek, długopis, ołówek, linijkę.


Nie było przegranych, ponieważ wszyscy uczestnicy konkursu, Jakub Pietraszewski, Klaudia Krupińska, Klaudia Brzeziak, Patrycja Dziedzicka, Aleksandra Lutostańska, otrzymali bony podarunkowe do EMPIK-u o wartości 100zł. oraz gadżety promujące kształcenie zawodowe. Rozstrzygnięcie konkursu i przekazanie nagród nastąpiło 31.12.2018r.

 

Małgorzata Chodnicka

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 25 lutego 2019 14:29
Data ostatniej edycji: pon, 25 lutego 2019 14:33:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę