Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 02 grudnia 2022 napisz DONOS@

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Za nami kolejny rok szkolny.  W naszym gimnazjum punktualnie o godz.9.00 odbyła się uroczysta akademia związana z jego zakończeniem. Zaszczycił ją swoją obecnością dyr. Zarządu Ekonomicznego Szkół Gminy Łomża, pan Tomasz Tyszka.

Tegoroczna wydarzenie miało wyjątkowy charakter. Oprócz tradycyjnych nagród i wyróżnień za wyniki w nauce i sporcie, były liczne pożegnania. Uczniowie klas drugich żegnali swoje starsze koleżanki i kolegów. Zostali  pożegnani też nauczyciele  kończący pracę w placówce, bowiem po wakacjach po raz ostatni dzwonek oznajmi nowy rok szkolny. W szkole zostanie ostatni rocznik uczniów i zdecydowanie mniejsza liczba pedagogów. Gimnazjaliści  wraz z nauczycielami będą musieli odnaleźć się w nowych realiach. Zgodnie z reformą edukacyjną placówka przestanie funkcjonować.

Pani dyr. Wiesława Masłowska, zwracając się do zebranych, skierowała wiele ciepłych słów. Uczniom przypomniała, że przez  przez 10 miesięcy pracuje się na wyniki końcoworoczne i wielu uczniów może naprawdę z nich się cieszyć. Wszystkim życzyła radości, aby każdy mógł pójść na zasłużony wypoczynek i regenerować siły, by we wrześniu rozpocząć pracę z entuzjazmem i zapałem.

 

Życzymy słonecznych i radosnych wakacji :)

M. Nasiadko

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 03 lipca 2018 11:06
Data ostatniej edycji: wt, 03 lipca 2018 12:21:17

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę