Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 grudnia 2022 napisz DONOS@

Uroczyste pożegnanie uczniów klas III

Trzy lata w gimnazjum minęły bardzo szybko i 21 czerwca uczniowie klas trzecich zebrali się w hali, żeby zakończyć kolejny etap w życiu  i z bagażem doświadczeń wkroczyć w nowy , zapewne trudniejszy i bardziej odpowiedzialny.

Część oficjalną gimnazjaliści rozpoczęli  tradycyjnym polonezem, po którym pani dyrektor powitała wszystkich zebranych--rodziców, uczniów, zaproszonych gości  i pracowników szkoły. Uroczystości towarzyszył wójt Gminy Łomża- p. Piotr Kłys

i p. Tomasz Tyszka-dyrektor Zarządu Ekonomicznego Szkól Gminy Łomża.

Spotkanie miało wyjątkowy charakter. Ze szkołą żegnał się przedostatni rocznik, dlatego też chwile poważne przeplatały się ze smutkiem, emocjami, których doznawali uczniowie i niektórzy nauczyciele odchodzący z placówki w związku z wygaszaniem gimnazjum.

Tego dnia uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i przyrzekli wśród świata i ludzi być świadkami miłości i dobra. Uzdolnieni  gimnazjaliści odebrali srebrne tarcze,  nagrody i stypendia za wysokie wyniki w nauce i czołowe miejsca zdobyte w konkursach  i zawodach sportowych. Uroczystość owocowała w przemówienia dyrekcji, uczniów, rodziców i zaproszonych gości. Można było posłuchać  występu utalentowanych muzycznie, wokalnie i aktorsko kolegów i koleżanek.

Uczniom opuszczającym mury gimnazjum  życzymy, aby  ich chwile odmierzał zegar szczęścia, a Gimnazjum nr 9 w   Łomży pozostało na długo w ich pamięci.

 

Opr. W.Pezda

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 29 czerwca 2018 09:57
Data ostatniej edycji: pt, 29 czerwca 2018 10:15:55

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę