Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 27 września 2021 napisz DONOS@

V Międzyszkolny Quiz Zawodoznawczy w ŁCRE

17.05.2018r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w V Międzyszkolnym Quizie Zawodoznawczym dla szkół gimnazjalnych, który odbył się w siedzibie Łomżyńskiego Centrum Rozwoju Edukacji w Łomży. Konkurs skierowany do uczniów klas II gimnazjum miał na celu rozpowszechnienie tematyki edukacyjno-zawodowej, zapoznanie uczniów ze ścieżkami edukacyjnymi oraz uświadomienie im konieczności zaplanowania własnej przyszłości. Rywalizacja była niezwykle wyrównana, a poziom wiedzy prezentowany przez uczestników bardzo wysoki. Udział w quizie był przede wszystkim świetną zabawą oraz ciekawym doświadczeniem. Publiczne Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich zajęło 4 miejsce, gratulujemy !

 

Ewa Szymańska

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 18 maja 2018 11:07
Data ostatniej edycji: pt, 18 maja 2018 11:09:47

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę