Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 29 listopada 2022 napisz DONOS@

Warsztaty questingowe 2017

 

W związku z rewitalizacją w Gminie Łomża w dniach 22 - 23 listopada naszej szkole odbyły się warsztaty questingowe pt. „Wyprawy odkrywców w Gminie Łomża”. Uczestniczyli w nich uczniowie dwóch klas gimnazjalnych -  II a i II d. Podczas warsztatów młodzież poznała teorię Wypraw Odkrywców( questów – edukacyjnych gier terenowych). Pod czujnym okiem trenera opracowała temat i trasę gry w miejscowościach objętych rewitalizacją ( Pniewo, Wygoda, Mikołajki, Chojny Młode). Uczniowie wykonali ilustracje i mapy do każdego odcinka gry. Na podstawie tych prac oraz w oparciu o możliwości topograficzne obszaru powstała gra w postaci broszury PDF dostępna dla mieszkańców gminy i turystów.

M. Zaremba

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 06 lutego 2018 10:22
Data ostatniej edycji: wt, 06 lutego 2018 10:26:39

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę