Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 30 listopada 2022 napisz DONOS@

Audycja muzyczna „Muzyka filmowa i musicalowa”

 

17 stycznia 2018 r. w naszej szkole po raz kolejny odbyła się audycja muzyczna. Koncert dotyczył bardzo szerokiego tematu jakim jest muzyka filmowa i musicalowa. Aby podkreślić nastrój w filmie można użyć wszelkich dostępnych środków stylistycznych, w związku z tym nie ma reguł, które ograniczają twórcę. W zależności od tematyki filmu kompozytorzy wykorzystują stylistykę muzyki klasycznej, muzykę etniczną, jazz, rock, reggae, hip-hop, itd.

Natomiast musical jest to spektakl muzyczny, w którym piosenki i taniec są ze sobą zintegrowane, tworząc opowieść pełną prawdziwych emocji. Od opery różni się przede wszystkim tym, że wykorzystywane są tu popularne style muzyczne. W programie można było usłyszeć m.in. utwory z takich produkcji jak: „Piraci z Karaibów”, „Misja”, „Skrzypek na dachu”.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę