Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 lipca 2024 napisz DONOS@

Przedświąteczna Zbiórka Żywności 2017

 

Dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia po raz kolejny ruszyła w naszej szkole przedświąteczna zbiórka żywności.  Uczniowie przynosili produkty o przedłużonej  ważności do spożycia. Rekomendowanymi  produktami były: cukier, mąka, olej, ryż, konserwy, makaron, płatki śniadaniowe i  słodycze. Nie brakło  środków higienicznych, czystości czy zabawek. Do zbiórki przyłączyło się nie tylko wielu uczniów, ale też nauczycieli.

Dzięki ofiarności naszej młodzieży sześć pokaźnych paczek trafiło do potrzebujących rodzin, które nie kryły wzruszenia z powodu tak wielkiego daru serca. Opiekunami akcji byli: p. M. Nasiadko i ks. A. Popielski, który w przeddzień świąt  stanął  z paczką w drzwiach rodzin naszych uczniów.

Wszystkim, którzy przyłączyli się do tego szlachetnego celu, serdecznie dziękujemy.

 

M. Nasiadko

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
wt, 09 stycznia 2018 09:23
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:26:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę