Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Spektakl ,,Houston, mamy problem"

Houston, mamy problem to spektakl, który odbył się 20 listopada w sali widowiskowej Centrum Kultury przy Szkołach Katolickich w Łomży. Brali w nim udział wszyscy uczniowie naszego gimnazjum. Spektakl opowiadał o perypetiach Szymona, który zmagał się z trudnymi emocjami, pierwszymi porywami serca i usiłował  porozumieć się z otoczeniem. Nużyło go życie domowe i szkolne. Próby nawiązania poważnej rozmowy z rówieśnikami nie przynosiły pozytywnych efektów. Każde pytanie kierowane do nich spotykało się z ironiczną reakcją, a  kontakty z rodzicami i  nauczycielami rozbijały się o barierę strachu przed szczerością.

W przedstawieniu wypowiadanych było wiele kwestii bliskich dzisiejszym nastolatkom- pierwsza miłość, odrzucenie. Spektakl ukazał nam, że powinniśmy akceptować siebie takimi , jakimi jesteśmy. Nie ważne, w jakiej sytuacji się znajdziemy, zawsze znajdzie się ktoś, kto nas doceni, pocieszy, wesprze, zaakceptuje.

Aktorzy w czasie przedstawienia  wskazali, jak przełamać dystans między nauczycielem

i uczniem i zapewnili, że z własnym rodzicem też można się dogadać, tylko obie strony muszą tego chcieć.

W.Pezda

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 05 stycznia 2018 11:40
Data ostatniej edycji: wt, 09 stycznia 2018 09:50:08

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę