Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Dzień Nauczyciela 2017

14 października  br.  w hali  szkolnej odbyła się akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Zorganizowali ją uczniowie kl. II b pod kierunkiem p. M. Nasiadko i p. J. Czerwonko. Uroczystość swoją obecnością zaszczyciła sekretarz gminy Łomża p. Dorota Pazik.

Adresatami spotkania byli  nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Skupione grono pedagogów z rozrzewnieniem wysłuchało koncertu życzeń  będącego podziękowaniem nauczycielom za ich codzienną pracę.  Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor  - W. Masłowska. Zwracając się do zebranych, wyraziła słowa uznania dla wysiłku wszystkich pracowników, podziękowała za wychowanie młodego pokolenia. Z radością i dumą wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym.

Tego dnia tradycyjnie nie zabrakło  serdecznych słów, kwiatów i czekoladek. Uczniowie
w ten sposób gorąco podziękowali nauczycielom za ich trud, zaangażowanie i poświęcenie, za okazywaną przyjaźń i za serce. Życzyli wszystkim  zebranym dużo zdrowia i cierpliwości, sukcesów w pracy i odporności na niepowodzenia, a także pomyślności w życiu osobistym. Do ciepłych słów dołączyła sekretarz gminy p. D. Pazik, która przekazała  życzenia  wytrwałości w dalszej pracy i jak największej satysfakcji z kształtowania osobowości wychowanków, a poza tym dużo drobnych, codziennych radości.


 

 

M. Nasiadko

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 03 listopada 2017 11:14
Data ostatniej edycji: wt, 14 listopada 2017 10:40:49

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę