Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

4 września 2017r. uczniowie naszego gimnazjum rozpoczęli kolejny rok szkolny. Punktualnie o godz. 9.00  w hali sportowej  zgromadzili się uczniowie i nauczyciele, by uczestniczyć w uroczystym apelu. Na inauguracji  oprócz społeczności szkolnej obecni byli rodzice i zaproszeni goście.

Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu narodowego. Następnie głos zabrali uczniowie. W montażu słowno- muzycznym przypomnieli  wydarzenia września 1939r.  i  zapewnili, że nigdy nie zapomną o tych, którzy wiele lat temu oddali  swe życie za ojczyznę, bronili jej honoru, wpisali się w karty  historii Polski wielkością i sławą.

Następnie przekazali głos Pani Dyrektor – W.  Masłowskiej, która życzyła młodzieży sukcesów edukacyjnych.

Następnie głos zabrał dyr. ZESz gm. Łomża.  Pan  T. Tyszka również życzył młodzieży wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy, a także tego, by nauka była  nie tylko obowiązkiem, ale przede wszystkim źródłem przyjemności i satysfakcji.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego zgromadzonym obwieścił  pierwszy dzwonek, po którym uczniowie spotkali się z wychowawcami w klasach.

M. Nasiadko

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 02 listopada 2017 10:56
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:08:12

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę