Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

UROCZYSTE POŻEGNANIE UCZNIÓW KLAS III W PUBLICZNYM GIMNAZJUM NR 9 IM. RODZINY LUTOSŁAWSKICH W ŁOMŻY

Tak niedawno żeśmy się spotkali
A już pożegnania nadszedł czas
Tyle żeśmy z sobą przebywali,
A dziś już wspomnienia łączą nas…
Tymi słowami prowadzący  Mateusz i Agnieszka rozpoczęli  21 czerwca 2017 roku uroczystość pożegnania uczniów klas III Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży w r. szk. 2016/ 2017.
Wszyscy uczestnicy tego spotkania: zaproszeni  goście, dyrekcja, rada pedagogiczna, rodzice i uczniowie doświadczyli  wielu emocji zarówno smutku, żalu,  uniesienia, ale też radości. Chwile poważne, jak ślubowanie absolwentów na sztandar szkoły, przeplatały się z podniosłymi,  gdy młodzież tańczyła tradycyjnego  poloneza na rozpoczęcie uroczystości, czy to z radosnymi, w których uzdolnieni trzecioklasiści odbierali nagrody i stypendia za wysokie wyniki w nauce i czołowe miejsca zdobyte w różnych konkursach, olimpiadach i zawodach sportowych.  Łzy smutku  przeplatały się z głośnym śmiechem podczas występu pożegnalnego absolwentów oraz podczas przemówień młodzieży dyrekcji i  zaproszonych gości.  Zdecydowanie była to poruszająca uroczystość uświetniona piosenkami, podziękowaniami, miłymi słowami żegnających się i żegnanych.  Szkoda, że tak  szybko płynie czas… i rozstaliśmy się już z kolejnym rocznikiem gimnazjalistów. Życzymy im sukcesów w nowych szkołach i w życiu!

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 30 czerwca 2017 13:27
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:51:00

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę