Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

WYCIECZKA DO "OLSZYNKI”

 

Dnia 19 czerwca klasa 3A razem z klasą 3C pod opieką p. Michała Leszaka oraz p. Sylwii Kukowskiej wzięła udział w wycieczce do Kompleksu Agroturystycznego "Olszynka” w Olszynach . Pierwszym punktem programu była gra w paintball. Na wstępie uczniów / żołnierzy dokładnie poinformowano o zasadach panujących na "polu bitwy". Zostali oni podzieleni na 2 drużyny / armie, z których jedna musiała chronić jeden z samochodów przed przeciwną drużyną. Uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że zabawa była świetna. W drugiej części imprezy  młodzież miała okazję uczestniczyć w zajęciach integracyjnych zakończonych wspólnym ogniskiem.

M. Leszak

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 30 czerwca 2017 13:12
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:11:21

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę