Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 maja 2023 napisz DONOS@

WYCIECZKA DO NADLEŚNICTWA W NOWOGRODZIE

24 maja Uczniowie  klas IIIA, IIIE i IIIB pod opieką p. E. Marszał, p. E. Szymańskiej i M. Leszaka, w ramach lekcji biologii udali się do Nadleśnictwa w Nowogrodzie, aby poznać bliżej otaczające nas lasy. Mogliśmy tam zobaczyć m.in bardzo wysoko zaawansowany sposób monitorowania lasu, który chroni przed szybkim rozprzestrzenianiem się ognia. Następnie udaliśmy się na spacer po lesie z przedstawicielami Nadleśnictwa, którzy bardzo bacznie zwracali naszą uwagę na otaczające nas drzewa, krzewy i krzewinki. Mieliśmy okazję poznać tajniki pracy bartnika. Na naszej drodze napotkaliśmy jeden z okopów, do którego każdy mógł wejść. Ostatnie chwile w Nowogrodzie spędziliśmy przy wspólnym ognisku.

 

M. Leszak

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 30 czerwca 2017 13:03
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:11:54

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę