Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

WYCIECZKA DO GDAŃSKA

Po długich przygotowaniach udało nam się zorganizować klasową wycieczkę do Gdańska. Wyjechaliśmy razem z klasą IIC i IA  w dniach 25-26 kwietnia. Nasz harmonogram był bardzo napięty. Po drodze do trójmiasta zwiedziliśmy  zamek  krzyżacki w Malborku, gdzie mogliśmy poznać warunki, w których mieszkali rycerze oraz  poznać ich obyczaje.  Następnym punktem wycieczki był Gdańsk, w którym odwiedziliśmy Muzeum II Wojny Światowej. Miejsce wywarło na nas ogromne wrażenie. Dokładnie odzwierciedlało klimat, jaki panował w tych tragicznych wojennych  czasach.  Później udaliśmy się również na spacer po tym pięknym mieście Gdańsku razem z Panem przewodnikiem. Oddaliśmy cześć bohaterom, którzy swoją odważną postawą bronili Westerplatte. Obowiązkowym punktem wycieczki było molo w Sopocie. Pomimo niezbyt sprzyjającej pogody, nie traciliśmy wspaniałego humoru. Na koniec zajechaliśmy do Oceanarium w Gdyni, gdzie mogliśmy „ stanąć oko w oko" z morskimi stworzeniami. Zadowoleni i pełni entuzjazmu wróciliśmy do domu. Szkoda, że ta wycieczka trwała tylko dwa dni!

Alicja Kowalewska –kl. 3a.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 30 czerwca 2017 12:46
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:14:48

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę