Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 30 października 2020 napisz DONOS@

LAUREACI KONKURSU LITERACKO- PLASTYCZNO-FOTOGRAFICZNEGO

Pod koniec kwietnia br. odbyło się uroczyste podsumowanie  VI edycji powiatowego konkursu literacko – plastyczno- fotograficznego pt. „Moja Biblioteka”.  Adresatami konkursu byli uczniowie  gimnazjów  i  szkół  ponadgimnazjalnych,  i to oni  licznie  odpowiedzieli na  zaproszenie I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Łomży, a także sekcji bibliotekarskiej przy ZNP w Łomży. Niekwestionowanym zwycięzcą części literackiej okazała się uczennica klasy drugiej Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży – Aleksandra Jastrzębska, zdobywając I miejsce. Ola napisała czterostronicowe opowiadanie z dialogiem. Przekonała nim, że  łatwo i sprawnie posługuje się piórem, i ma nietuzinkową wyobraźnię. W części plastycznej  również możemy pochwalić się sukcesem, gdyż II miejsce zajęła Agnieszka Szymańska, uczennica klasy drugiej, a wyróżnienie Gabriela Kukowska, uczennica klasy trzeciej.  W części fotograficznej  zajęliśmy zaszczytne drugie miejsce, które zdobyła uczennica klasy trzeciej,  Aleksandra Radgowska. Laureatki otrzymały nagrody, a ich opiekunowie: p. M. Nasiadko, p. J. Czerwonko i p. M. Rakowska- Grochowska dyplomy za przygotowanie i opiekę nad uczennicami.  Z radością przekazujemy tę informację, gdyż  poziom prac był wysoki, a  na każdą z części  wpłynęło ich bardzo dużo. Nasze uczennice rywalizowały z młodzieżą  ze szkół średnich, co podnosi rangę zwycięstwa.  Laureatkom raz jeszcze gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

M. Nasiadko

Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 28 kwietnia 2017 12:45
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:51:35

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę