Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 04 sierpnia 2020 napisz DONOS@

NIE PRZECHODŹ OBOJĘTNIE - POMÓŻMY!!!

 

Krystian Krajewski to uczeń pierwszej klasy Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży. Jego beztroskie dzieciństwo przerwała choroba, ostra białaczka limfoblastyczna T komórkowa. Chłopczyk jest leczony na oddziale onkologicznym  Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego im. L. Zamenhofa  Białymstoku. Rodzinie pomaga Fundacja Pomóż Im, organizując akcję Łomża piecze ciasto dla Krystiana. Chłopcu również możemy  pomóc,   przekazując 1% podatku na konto  KRS 0000 288 520 z dopiskiem Krystian Krajewski.

 

 

 

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę