Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 listopada 2021 napisz DONOS@

ETAP REGIONALNY OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O ŚW. FAUSTYNIE

8 lutego br. odbył się etap Regionalny Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o św. Faustynie w Magdalence pod Warszawą. W etapie Regionalnym brali udział uczniowie z siedmiu diecezji. Naszą Szkołę reprezentowały nasze koleżanki Zuzanna Starczewska, Paulina Pęska i Patrycja Szabłowska przygotowane przez nauczyciela religii P. Marię Michalską. Łącznie Konkurs tego etapu pisało 145 uczniów gimnazjum i 118 uczniów szkół ponad gimnazjalnych. Niektóre zadania były bardzo trudne, a odpowiedź na nie wymagała dobrej znajomości wielu książek i materiałów źródłowych. Finał Konkursu będzie miał miejsce 7 kwietnia w Łagiewnikach, gdzie jest sanktuarium św. Faustyny. Wierzymy, że nasze koleżanki i tam zaznaczą swoją obecność, za co mocno trzymamy kciuki.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 06 marca 2017 08:59
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:22:54

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę