Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 29 marca 2023 napisz DONOS@

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

 

14 lutego 2017r. młodzież gimnazjum spotkała się z p. Moniką Bańkowską - młodszym aspirantem Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Łomży. Tematem spotkania była odpowiedzialność karna  osób nieletnich. Młodzież została poinformowana  o konsekwencjach karnych, jakie ponoszą osoby nieletnie, które dopuszczą się czynów zabronionych takich jak: kradzież, rozbój czy pobicie. Zaakcentowała również, że odpowiedzialność karna rozszerzona jest na osoby, które podżegają /nakłaniają/, są pomocnikami lub biernymi obserwatorami czynów zabronionych. Pani aspirant w prelekcji podkreśliła, że w świetle KK  młody człowiek ponosi odpowiedzialność karną za znieważenie, naruszenie nietykalności czy dokonanie czynnej napaści na funkcjonariusza publicznego. Na zakończenie spotkania przypomniała  młodzieży o obowiązku systematycznego uczęszczania do szkoły.

Wierzymy, że spotkanie przyczyni się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych, niebezpiecznych i karalnych, a także poprawi zachowanie młodzieży w szkole i poza nią.

 

 

M.Nasiadko

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 01 marca 2017 09:07
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:24:38

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę