Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

W dniu 21 grudnia 2016 społeczność naszej Szkoły uczestniczyła w Jasełkach Bożonarodzeniowych pod tytułem „Przyjdź Jezu przyjdź do naszych dni” przygotowanych przez uczniów klas: IIIB, IIIA, IIID, IIA, IIB, IIC, IID i IB pod opieką P. Marii Michalskiej nauczyciela religii. Głównym przesłaniem treści Jasełek było przypomnienie problemu wielu milionów ludzi, którzy jako uchodźcy są dziś zmuszani do opuszczania swoich domów z powodu konfliktów zbrojnych. Puste miejsce przy stole w wigilijny wieczór nabiera w naszych czasach realnej treści bowiem do naszych drzwi też może dziś zapukać Maryja z Józefem, która w osobie człowieka potrzebującego będzie szukała ciepłego miejsca i posiłku. Uczniowie z zaangażowaniem wcielili się w postacie biblijne. Jasełka były dobrym przygotowaniem do owocnego przeżycia czasu Bożego Narodzenia.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 13 stycznia 2017 12:39
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:25:23

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę