Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 24 listopada 2020 napisz DONOS@

AKADEMIA Z OKAZJI 98 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

10 listopada 2016 roku odbyła się w naszej szkole akademia z okazji 98 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Uczniowie z klas I-III pod kierunkiem p. B. Barwikowskiej, p J. Czerwonko, p. W. Pezdy  wprowadzili zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających 11 listopada 1918r. Młodzież  poprzez recytację wierszy i prozy,  śpiew i grę pieśni patriotycznych, przypomniała losy naszej ojczyzny, które wzbudziły w  wielu z nas refleksje nad przebytą drogą. Wspominała naszych dziadów i pradziadów, walczących o wolność  i niepodległość. Gimnazjaliści złożyli kwiaty, zapalili znicze na symbolicznym grobie, oddając w ten sposób hołd poległym za ojczyznę. Uwieńczeniem uroczystości były słowa skierowane do wszystkich ,, Pamiętaj, że jesteś odpowiedzialny za to, by wolność,  tak ciężko wywalczoną przez innych, pielęgnować i strzec”.
Uczniowie w wielkim skupieniu i z zainteresowaniem wysłuchali tej szczególnej, ale jakże wymownej lekcji historii i patriotyzmu.


W. Pezda

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 23 listopada 2016 15:55
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:25:44

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę