Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

II EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

24. września 2016 roku w Galerii Veneda w Łomży odbył się II Europejski Dzień Języków Obcych. Przedsięwzięcie zostało zorganizowane przez zrzeszone w Polskim Stowarzyszeniu Nauczycieli Języka Niemieckiego Koło Łomża nauczycielki języka niemieckiego oraz nauczycieli innych języków obcych. W trakcie imprezy wszyscy mogli brać udział w konkursach, quizach i zabawach. Na uczestników czekały liczne nagrody i upominki. Uczniowie szkół z Łomży oraz pobliskich miejscowości zaprezentowali swoje umiejętności językowe w piosenkach i krótkich przedstawieniach. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy IIIB Klaudia Polakowska, śpiewając piosenkę w języku angielskim Adele - Someone like you. Szczegółowy reportaż oraz więcej zdjęć można zobaczyć tutaj:

http://www.narew.info/wiadomosci/12218,ii-europejski-dzien-jezykow-obcych-w-venedzie-es-w

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 12 października 2016 14:33
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:37:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę