Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 11 sierpnia 2022 napisz DONOS@

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE Z BIOLOGII

W środę, 21 września klasa 3a z wychowawcą - biologiem p. Michałem Leszak, uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych poświęconych roślinom, które zorganizowało Łomżyńskie Towarzystwo Naukowe im. Wagów. W czasie zajęć uczniowie zdobyli praktyczną wiedzę o dzikich roślinach  jadalnych oraz w jaki sposób włączać je do codziennej kuchni, czy tez jakie właściwości lecznicze ukryte są w pospolitych chwastach. Młodzież miała okazję spróbować jak smakuje zupa z pokrzyw, czy też liście babki lancetowatej.


M. Leszak

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 03 października 2016 14:53
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:55:37

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę