Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@

POŻEGNANIE KLAS TRZECICH GIMNAZJALNYCH

22 czerwca 2016r. w Publicznym Gimnazjum nr 9 w Łomży  pożegnano kolejny rocznik absolwentów. Swoją obecnością na uroczystości zaszczycili nas: Pani Wizytator z Kuratorium Oświaty w Białymstoku Oddział w Łomży – Danuta Radwańska, Sekretarz Gminy Łomża – Pani Dorota Pazik, Dyrektor Zarządu Ekonomicznego Szkół Gminy Łomża- Pan Tomasz Tyszka oraz rodzice uczniów. Przed „Gimbalem” kadra pedagogiczna zrobiła jeszcze z trzecioklasistami ostatnie wspólne  pamiątkowe zdjęcie.  Uroczystość rozpoczęła się tradycyjnym  polskim tańcem – polonezem. Zwyczaj ten jest kontynuowany w naszej szkole od kilku lat, a Pani dyrektor- Wiesława Masłowska w swoim wystąpieniu  przypomniała zgromadzonym na uroczystości , jak ważną rolę odgrywał ten taniec w kulturze naszego narodu. Po nim nastąpiła oficjalna część uroczystości, czyli przekazanie sztandaru szkoły młodszym uczniom , ślubowanie trzecioklasistów , pożegnanie absolwentów przez przedstawiciela klas drugich , pożegnanie społeczności szkolnej przez trzecioklasistkę, podziękowania dla wszystkich pracowników szkoły – wręczenie symbolicznego kwiatka oraz najważniejszy moment uroczystości – zebranie plonów swej pracy. Najlepszym za wysokie wyniki w nauce, na egzaminie gimnazjalnym, w sporcie , stuprocentową frekwencję oraz wysokie lokaty w konkursach - wręczono nagrody i dyplomy, a rodzicom tych uczniów - listy gratulacyjne. Uczniom, którzy zdobyli średnią ocen 5,0 i wyżej oraz wysokie wyniki w sporcie przyznano stypendium  Wójta Gminy Łomża.   Następnie odbyła się część artystyczna, w której trzecioklasiści podziękowali słowami wierszy i piosenek dyrekcji ,swoim wychowawcom,  nauczycielom i mistrzom oraz wszystkim pracownikom szkoły,  którzy pomogli im zdobywać wiedzę , czuwali nad ich bezpieczeństwem i dbali o to , aby w szkole czuli się jak w swoim drugim domu. Po wystąpieniu młodzieży, gości i nauczycieli zaproszono na skromny poczęstunek do sali konferencyjnej, natomiast trzecioklasiści wraz ze swymi rodzicami i wychowawcami udali się na poczęstunek do klas. Po nim młodzież  przeszła do auli, gdzie odbył się dla nich ostatni w tej szkole bal. Około godziny 20.00 pełni wrażeń i niecodziennych  przeżyć, pod okiem rodziców, młodzież wróciła do domu.


Maria Zaremba

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 04 sierpnia 2016 17:00
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:56:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę