Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

KONKURSY

Tradycyjnie już od kilku lat uczniowie Publicznego Gimnazjum nr 9 w Łomży z sukcesem uczestniczą w ogólnopolskich konkursach historycznych. W roku szkolnym 2015/2016 w XXI Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531- 1683. Od Obertyna do Wiednia. . Rzeczpospolita Obojga Narodów” wzięło udział 3 uczniów. Dwóch zakwalifikowało się do etapu rejonowego , a jeden z nich – Sebastian Włostowski z klasy III c został finalistą etapu wojewódzkiego, który odbył się w Białymstoku. Uczniowi przysługuje prawo do uzyskania dodatkowych punktów w zakresie rekrutacji. Podczas uroczystości pożegnania trzecioklasistów sukcesu,  uczniowi i nauczycielowi historii- Marii Zaremba,   pogratulowała Pani Wizytator – Danuta Radwańska oraz Dyrektor szkoły – Pani Wiesława Masłowska, która wręczyła Sebastianowi „Srebrną tarczę”.
W maju  2016r. odbył się powiatowy konkurs na krótkometrażowy film komórkowy pod hasłem „Chleb i Ojczyzna”, którego organizatorami byli: Muzeum Przyrody w Drozdowie, Podlaski Regionalny Fundusz Filmowy oraz Ostrowskie Stowarzyszenie „Ludzie z Pasją”. Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Podlaski Kurator Oświaty, Dyrektor Oddziału IPN Białystok, Starosta Powiatu Łomżyńskiego oraz Burmistrz Ostrowi Mazowieckiej. W konkursie wzięły udział dwie trzyosobowe grupy naszych uczniów. I miejsce w konkursie zdobyli trzecioklasiści: Adam Baczewski, Karolina Dorobis oraz Anna Gołaś , zaś uczennice z klasy I : Justyna Chojnowska, Magdalena Chojnowska oraz Alicja Jarnutowska, zdobyły wyróżnienie. Szkolnymi opiekunkami konkursu były: Maria Zaremba oraz Magdalena Rakowska – Grochowska.

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 04 sierpnia 2016 16:41
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:57:11

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę