Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 02 grudnia 2023 napisz DONOS@

ZAJĘCIA PRZYRODNICZE NA TERENIE NADLEŚNICTWA NOWOGRÓD

25.05.2016 r. uczniowie klas III C i III E pod opieką p. M. Leszaka, p. W. Radomskiej, p. M. Zaremba i p .J. Rogowskiej uczestniczyli w zajęciach przyrodniczych  na terenie Nadleśnictwa Nowogród w ramach realizacji innowacji pedagogicznej -  „Znam środowisko ,w którym żyję”  .
Uczniowie podzieleni na dwa zespoły mieli okazję rozpoznać na ścieżce edukacyjnej różne systemy korzeniowe drzew, dowiedzieć się, jakie gatunki roślin występują w pobliżu naszych miejscowości oraz w jaki sposób rośliny mogą wpływać na zdrowie człowieka.
Część zajęć uczniowie odbyli w sali edukacyjnej, gdzie mogli rozpoznawać odgłosy poszczególnych mieszkańców lasu oraz poznać gatunki zwierząt, grzybów i roślin występujących w Nadleśnictwie Nowogród. 
Lekcje przyrodnicze  dla uczniów kl .III C i III E poprowadzili pracownicy Nadleśnictwa  Nowogród –Panowie: Piotr Cieloszczyk i Dariusz Kreciewski.
Po skończonych  zajęciach  w wyznaczonym miejscu, pracownicy Nadleśnictwa rozpalili ognisko i wszyscy uczestnicy wycieczki mogli upiec  kiełbaski.
W dobrych humorach wszyscy wrócili do Łomży.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 01 czerwca 2016 13:48
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:57:57

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę