Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 06 grudnia 2021 napisz DONOS@

SMACZNIE I ZDROWO

Dzięki pani dyrektor Wiesławie Masłowskiej, która zgłosiła szkołę do udziału w programie Jabłka dla szkół , po raz kolejny  społeczność Publicznego Gimnazjum nr9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży  mogła delektować się tym polskim, smacznym owocem. Celem programu jest zmiana nawyków żywieniowych młodych ludzi poprzez zwiększenie udziału owoców w codziennej diecie oraz propagowanie zdrowego stylu życia. Agencja Rynku Rolnego, koordynator tego programu, dostarczyła 4 kwietnia do naszej placówki aż dwie  tony  jabłek. Każdy uczeń mógł zjeść dowolną ich liczbę na przerwie i wziąć do domu. Akcja „jabłko” spowodowała, że u nas już zapachniało sadem. Owoce w szkole  świetnie wpisują się też w „rewolucyjną” zmianę w Piramidzie Żywienia  Anno Domini 2016, u której podstaw leżą owoce i warzywa  zalecane do spożywania jak najczęściej i w jak największych ilościach. Tak więc u nas skrzyń ubywa – na zdrowie!!! :)


M. Nasiadko

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 06 kwietnia 2016 08:38
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 09:58:23

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę