Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 19 października 2021 napisz DONOS@

SPOTKANIE Z POEZJĄ

Dnia 22.01.2016 klasa IID wraz z wychowawczynią Iwoną Kulką wzięła udział w spotkaniu z poezją łomżyńskiego poety Jana Kulki, które odbyło się w czytelni Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Łomży przy ul. 3 Maja 6A. Celem spotkania było łączenie pokoleń, ponieważ wiersze odczytali zarówno seniorzy jak i młodzież gimnazjalna. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy IIIA - Ania Gosk i Wioletta Witczak, które odczytały wiersze z tomiku "Nie ma wyjścia z labiryntu". Urozmaiceniem wydarzenia był występ muzyczny uczennic Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Łomży. Organizatorom spotkania dziękujemy za mile spędzony czas i okazję do poznania twórczości Jana Kulki.

Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pt, 22 stycznia 2016 14:19
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 10:00:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę