Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 30 listopada 2021 napisz DONOS@

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE 2015

W dniu 18 grudnia społeczność naszej Szkoły uczestniczyła w Jasełkach Bożonarodzeniowych przygotowanych przez uczniów klasy IIIA, IC, IIC pod kierunkiem Księdza Waldemara. Uczniowie w sposób radosny  wprowadzili nas w klimat świąt Bożego Narodzenia przypominając o najważniejszych przesłaniach tego wydarzenia, które niosą nadzieję, miłość i pokój. Apel Bożonarodzeniowy był częścią naszego przeżywania Wigilii Szkolnej i Wigilii Klasowych, które uczniowie przezywali razem ze swoimi Wychowawcami.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 28 grudnia 2015 20:56
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 10:00:30

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę