Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE

W ramach zajęć profilaktyczno- wychowawczych w dniu 25.11.2015 r uczniowie klas pierwszych i trzecich gimnazjum uczestniczyli w pogadance na temat odpowiedzialności  karnej   nieletnich prowadzonej przez st. asp. Radosław Gumkowski WP KMP Łomży. 
Podczas spotkania policjant wyjaśnił, kim jest osoba nieletnia, jaka jest różnica pomiędzy przestępstwem a wykroczeniem oraz uświadomił młodzieży konsekwencje prawne, wynikające z popełnienia tych czynów. Ponadto uczniowie zostali poinformowani o procedurach postępowania z nieletnimi. Zagadnienia podejmowane podczas spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Świadczą o tym liczne zapytania kierowane do funkcjonariusza policji. Zajęcia profilaktyczne w dużym stopniu przyczyniają się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych i niebezpiecznych wśród młodzieży szkolnej.  Pogadanka na temat odpowiedzialności za swoje czyny może stanowić  impuls do kształtowania postawy moralnej i społecznej młodego człowieka.

Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 02 grudnia 2015 10:30
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 10:00:46

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę