Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

LEKCJA MUZEALNA

W dniu 04 listopada uczniowie naszej Szkoły z klasy II D wraz z nauczycielem religii P. Marią Michalską i Wychowawcą klasy P. Iwoną Kulką byli na lekcji muzealnej w Muzeum Diecezjalnym w Łomży. Celem lekcji było zwiedzanie Wystawy pt. "90- lecie Diecezji Łomżyńskiej". Na Wystawę składa się 18 plansz, na których została zobrazowana 90 - letnia historia diecezji. Każda plansza obejmuje odpowiednie dziesięciolecie z zarysem najważniejszych wydarzeń. Dodatkowo ekspozycja została wzbogacona o artefakty w postaci dokumentów, a także szereg przedmiotów przechowywanych w muzealnym magazynie, które po raz pierwszy są pokazywane dla zwiedzających. Był to ciekawy sposób przedstawiania historii diecezji a także kontakt z rzeczywistymi obiektami dokumentującymi poszczególne wydarzenia, który przyczyni się do pogłębienia wiedzy o naszej małej, lokalnej Ojczyźnie.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 05 listopada 2015 09:13
Data ostatniej edycji: pt, 03 listopada 2017 10:02:19

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę