Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 24 listopada 2020 napisz DONOS@

TEATRALNE DOZNANIA

Bogdan Suchodolski powiedział, że ,,Dzięki teatralnej edukacji człowiek staje się pełniejszy, bardziej wrażliwy na sytuacje i losy ludzkie…”, dlatego więc uczniowie naszej szkoły obejrzeli sztukę ,,Skąpiec” wystawioną przez Teatr Młodego Pokolenia z Białegostoku. Przedstawienie ukazywało Harpagona i jego relacje z najbliższymi. Tytułowego skąpca, jakże innego niż ojcowie współczesnych rodzin, nie obchodziło szczęście najbliższych, liczyły się tylko pieniądze i to one nadawały sens jego życiu. Sztuka pełna nieoczekiwanych zwrotów wydarzeń, dynamiki i ekspresji zainteresowała uczniów naszej szkoły i myślę, że będzie ważnym czynnikiem w kształtowaniu postaw moralnych i wrażliwości estetycznej młodzieży.


W. Pezda

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 01 października 2015 09:35
Data ostatniej edycji: cz, 22 października 2015 09:45:58

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę