Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

PIESZY RAJD PO KURPIOSZCZYŹNIE

 

18. września 2015r. uczniowie klas pierwszych Publicznego Gimnazjum nr 9 wyruszyli na rajd pieszy "Poznajemy Kurpiowszczyznę". Młodzież pod opieką wychowawców pokonała 12 kilometrów malowniczej trasy przez Puszczę Kurpiowską. Uczestnicy rajdu mogli usłyszeć po drodze wiele ciekawostek od przewodników PTTK w Łomży. Po drodze odwiedziliśmy mogiłę powstańców 1863 roku. Przy mogile rośnie sosna, która liczy 200 lat, jedna z dwóch, na której pozbawiono życia powstańców. Na końcu trasy czekały na nas autokary, które zawiozły nas na pole biwakowe pod wiatą nad Pisą, gdzie przygotowane było już ognisko z pieczeniem kiełbasek. Była to świetna wyprawa, której celem była integracja zespołów klas pierwszych.

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 21 września 2015 09:02
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:47:41

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę