Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 18 stycznia 2021 napisz DONOS@

SEJMIK SAMORZĄDÓW UCZNIOWSKICH 2015r.

29.05.2015r. po raz kolejny Samorząd Uczniowski  naszego gimnazjum uczestniczył w Sejmiku Samorządów Uczniowskich organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 1
im. Noblistów Polskich w Łomży. To już dziewiąta edycja wspaniałej imprezy, podczas której nie tylko integruje się młodzież  gimnazjalna, ale przede wszystkim wymienia  doświadczeniami dotyczącymi samorządności. Naszą społeczność reprezentowały uczennice: A. Gronostajska kl. II a, K. Modzelewska kl. III e i D. Żebrowska kl. III e. wraz z opiekunem SU- p. M. Nasiadko.  Gospodarze zadbali o to, aby impreza była na najwyższym poziomie, dostarczyła wielu miłych wrażeń, a także wyposażyła uczestników w konkretną wiedzę nt. publicznej prezentacji. W  tym roku odbyła się w sali bankietowej Gracja w Starych Kupiskach.
W programie Sejmiku była m.in. autoprezentacja drużyn.  Każda z przybyłych szkół w formie prezentacji multimedialnej rozwinęła temat, który brzmiał: Miejsce młodych w przestrzeni publicznej. Ważnym punktem programu były warsztaty pt. Sztuka publicznej prezentacji  prowadzone przez p. dr Jolantę Boryszewską (ODN Łomża).  Warsztaty okazały się bardzo ciekawe. Ich uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób należy interpretować  mowę ciała,  co jest ważne  poza werbalnym komunikatem, jak dobrze zaprezentować się przed szerszym gremium. Prowadząca przekazała kilka ciekawostek na temat manipulacji, z którą każdy ma do czynienia w telewizji, radiu, prasie, czy w życiu codziennym. 
Tradycją Sejmiku jest też uczta dla ciała.  Zadbano o to, aby nie zabrakło dobrego jedzenia. Było ognisko, kiełbaski, grill, pyszne ciasto. Wspaniała atmosfera towarzyszyła uczestnikom  podczas całego dnia.

M. Nasiadko

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 01 lipca 2015 13:26
Data ostatniej edycji: śr, 01 lipca 2015 13:29:15

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę