Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014-15 DLA KLAS III

26 czerwca 2015r. odbyło się święto pożegnania absolwentów Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży. Uroczystość  rozpoczęła się tradycyjnym polskim tańcem – Polonezem – w wykonaniu uczniów klas trzecich. Jest to piękny zwyczaj, pielęgnowany w naszym gimnazjum od lat, dlatego też wszyscy trzecioklasiści starannie przygotowywali się do tej ważnej chwili pod czujnym okiem nauczycieli wychowania fizycznego i wychowawców. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem, a Pani Dyrektor podkreśliła w swoim przemówieniu, jak ważną rolę pełnił ten taniec w kulturze naszego kraju. Po przemówieniu Dyrekcji Szkoły nastąpił długo oczekiwany moment wręczenia nagród
i dyplomów. 9  uczniów naszego gimnazjum otrzymało stypendium Wójta Gminy Łomża  za wyjątkowo wysokie wyniki w nauce i mogli oni osobiście odebrać z rąk włodarza gminy nagrody dodatkowe. Nie zabrakło też nagród i wyróżnień za sukcesy sportowe. Wielu uczniów reprezentowało naszą szkołę w zawodach, a na szczególne uznanie zasłużyła uczennica klasy IIIe Weronika Kulawczyk, która została Mistrzynią Województwa w biegach.
Następnie młodzież zaprezentowała przygotowany przez siebie montaż słowno – muzyczny, aby podziękować Dyrekcji, nauczycielom i rodzicom za trud włożony w ich edukację i wychowanie. Jako wyraz wdzięczności wręczono symboliczne kwiaty.

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 17 czerwca 2015 11:22
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:47:06

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę