Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 16 sierpnia 2022 napisz DONOS@

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014-15 W PG9 W ŁOMŻY

To była niezwykle miła uroczystość, choć ostania w tym roku szkolnym. Smutek pożegnania został okraszony deszczem nagród, które otrzymali gimnazjaliści za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia sportowe i udział w różnych konkursach zarówno na szczeblu szkolnym, powiatowym, wojewódzkim, jak i ogólnopolskim. Pani dyrektor Wiesława Masłowska podkreśliła, że razem z nauczycielami cieszy się z sukcesów 26 uczniów, którzy otrzymali świadectwa z wyróżnieniem, sukcesów laureatów wojewódzkich i ogólnopolskich konkursów, świetnych wyników sportowych naszej młodzieży  oraz  z zadowalającego wyniku tegorocznego egzaminu gimnazjalnego klas III.   Całości dopełniła część  artystyczna, podczas której młodzi artyści wprowadzili społeczność szkolną w wakacyjny nastrój.

S.K.

 

 

Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 17 czerwca 2015 11:12
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:47:16

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę