niedziela, 22 października 2017 napisz DONOS@

DNI OTWARTE W GIMNAZJUM 2015r.

 

22 marca 2015r. po raz  kolejny podejmowaliśmy w naszym gimnazjum uczniów szkół podstawowych gminy i miasta Łomża. Gości powitała pani dyr. Wiesława Masłowska, prezentując najważniejsze wydarzenia z historii gimnazjum. Pani dyrektor część swojego przemówienia  poświęciła  sukcesom uczniów, zapoznała też gości z ofertą edukacyjną na kolejny rok szkolny.  W swoim wystąpieniu zapewniła, że „dziewiątka” jest dobrą szkołą, posiadającą szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, bogato wyposażone pracownie. Priorytetem pracowników  placówki jest  troska o bezpieczeństwo ucznia i rozwój jego talentów. Przybyli uczniowie uczestniczyli w spektaklu  wystawionym przez teatrzyk Iskierka. Z dużym entuzjazmem przyjęty został też występ grupy tanecznej. Nie mniejszy zachwyt wzbudził  pokaz wschodnich sztuk walki, taekwondo. Przyszli gimnazjaliści mogli też zwiedzić budynek szkoły, a w szczególności: izbę patrona, pracownię chemiczną, biologiczną, językową, pomieszczenie SU, halę sportową i  salę fitness. Goście obejrzeli też prezentację multimedialną gimnazjum.
Mamy nadzieję, że zaproponowany program  spotkał się z zainteresowaniem młodzieży, był formą zabawy i przyjemnością. Za powodzenie imprezy, pod czujnym okiem nauczycieli, odpowiadali gimnazjaliści – Samorząd  Uczniowski.
Serdecznie dziękujemy rodzicom uczniów, a także dyrekcjom i wychowawcom szkół podstawowych w: Czaplicach, Jarnutach, Konarzycach, Kupiskach, Lutostani, Pniewie, Podgórzu i Puchałach za przyjęcie zaproszenia i umożliwienie  młodzieży udziału w  święcie zabawy, Otwartych Dniach  Gimnazjum.
Wizyta Państwa na stałe zapisała  się w historii szkoły, a jej ślad ma swoje odzwierciedlenie w pamiątkowych wpisach w Kronice gimnazjum.

 

 

 

 

 

Publiczne Gimnazjum nr 9
so, 21 marca 2015 08:07
Data ostatniej edycji: śr, 01 lipca 2015 13:35:51

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0