Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE

 


W dniu 08.10.2014 r. w Publicznym Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich, odbyło się spotkanie profilaktyczne dla uczniów z przedstawicielami Stowarzyszenia Pomocy „Arka Noego” nt. „ I Ty Możesz Zmienić Swoje Życie. S.N.A.P Stop Narkomani Przemocy Alkoholizmowi”. Osobami prowadzącymi byli terapeuci pracujący na co dzień w stowarzyszeniu tj.: p. Marcin Tyburczy, p. Joanna  Ejzerben, p. Renata Jachowska  oraz p. Piotr Stępniak. W spotkaniu uczestniczyło 289 uczniów wraz z nauczycielami. Spotkanie było niezwykle ekspresyjne i przemawiające do młodych ludzi, mające na calu wzbudzenie refleksji i przemyśleń na temat otaczającej rzeczywistości, a także wyborów jakie podejmuje młodzież. Istotną sprawą jest fakt, że opowiedziane historie to prawdziwe doświadczenia i przeżycia  ludzi, którzy zetknęli się z problemem alkoholu, narkomanii, a także przemocy. Młodzież miła również okazję zadać pytania prowadzącym oraz porozmawiać indywidualnie.Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 29 października 2014 14:11
Data ostatniej edycji: pt, 13 lutego 2015 11:57:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę