Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 03 marca 2021 napisz DONOS@

RAJD PIESZY "POZNAJEMY KURPIOWSZCZYZNĘ"

 

19 września b. roku, uczniowie klas: 1a,1b,1d,1e oraz 2c wraz z opiekunami i wychowawcami wzięły udział w XXIII Rajdzie Pieszym „Poznajemy Kurpiowszczyznę” zorganizowanym przez PTTK w Łomży. O godz. 9.00 –uczestnicy rajdu zebrali się  na Pl. Niepodległości, skąd wyjechali  autokarami na trasę szlaku Gać – Miastkowo, wędrówkę rozpoczęto od miejscowości Czartoria.  Uczestnicy mieli okazję przy słonecznej pogodzie podziwiać piękne widoki na rozległe błonia porośnięte licznymi jałowcami drzewiastymi, krajobraz stepowy, liczne oczka po starej rzece, oraz bogatą roślinność. Rajdowcy  dotarli po około 7 kilometrach marszu do Hotelu Zbyszko w Nowogrodzie a następnie do mostu na rzece Narew, dalej przez most, do pola biwakowego „pod Wiatą” nad rzeką Pisa. Wszyscy mieli okazję odpocząć przy wspólnym ognisku i pieczeniu kiełbasek. Po zakończeniu, na uczestników rajdu czekały autokary przy moście przed Nowogrodem, którymi wszyscy powrócili do Łomży. Była to dobra okazja do oderwania się od rzeczywistości szkolnej na rzecz nawiązania bliskiej więzi z przyrodą, jak również integracji zespołów klasowych.


M. Leszak

 

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
pon, 20 października 2014 22:40
Data ostatniej edycji: pt, 13 lutego 2015 12:04:56

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę