Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

PIERWSZY DZIEŃ SZKOŁY

 

Rok szkolny 2014/2015 w Publicznym Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży rozpoczął się bardzo uroczyście. Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu państwowego powitano zebranych: grono pedagogiczne wraz z dyrekcją, uczniów i rodziców. Szczególnie gorąco witano pierwszoklasistów, dedykując im życzenia muzyczne. Następnie  młodzież  przypomniała o wydarzeniach sprzed 75 lat - napaść Niemiec hitlerowskich na Polskę. Poległych uczczono minutą ciszy. Kolejne teksty wierszy i piosenek zaprezentowane podczas  akademii dotyczyły wspomnień z wakacji. Na koniec Pani dyrektor Wiesława Masłowska życzyła uczniom i nauczycielom wytrwałości w dążeniu do sukcesów i radości z owocnej pracy. Gdy zabrzmiał pierwszy dzwonek uczniowie rozeszli się do klas na spotkania z wychowawcami.

 

 

 

 

 

 

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
śr, 03 września 2014 11:48
Data ostatniej edycji: pt, 13 lutego 2015 12:05:36

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę