Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@
******************************************************************

WYNIKI KONKURSU "PTASI AZYL"

 

Łomżyński Park Krajobrazowy Doliny Narwi ogłosił konkurs pt. „Ptasi azyl” zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego „Ptasie tajemnice” dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku. Celem konkursu było zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problemy na jakie natrafiają ptaki zarówno w mieście jak i w krajobrazie wiejskim. Zadaniem uczniów było zbudowanie budki lęgowej dla wybranych gatunków ptaków, zgodnie z e szczegółowymi wymiarami podanych w instrukcji. Do konkursu przystąpiło 17 uczniów Publicznego Gimnazjum nr 9 im. Rodziny Lutosławskich w Łomży. II miejsce zajęła ucz.kl. Ia –Kamila Makowska, wyróżniona została budka Karoliny Skrzeczkowskiej –ucz. kl. Ie. Jednak wygrani są wszyscy uczestnicy konkursu – ponieważ wszystkie budki zawisną na terenie parku. Gratulujemy!

M. Leszak

 

Foto:
Foto:
Publiczne Gimnazjum nr 9
cz, 05 czerwca 2014 12:41
Data ostatniej edycji: cz, 02 listopada 2017 11:41:34

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę